Hobot 188 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!, HOBOT - 188 - OKAZJE Oceń produkt:

od 1164,00 PLN

oszczędzasz do 3%

  • Producent: Hobot
  • Kategoria: Pozostałe do utrzymania czystości

Robot do mycia okien Hobot 188 Masz dość nieprzerwanego mycia okien, męczenia się ze smugami i stratą czasu? Mamy dla Ciebie coś znakomitego! Robot do mycia okien Hobot 188 to pomoc w domowych obowiązkach, dzięki której będziesz mieć więcej czasu dla siebie i bliskich,a do tego atrakcyjne, połyskujące, wypolerowane szyby w oknach.

Jak to działa? Wszystko dzieje się w oparciu o zastosowany silniczek próżniowy. Dzięki temu osiągalne jest zasysanie powietrza i utrzymanie się na szkle, zatem równocześnie czyszczenie szklanych powierzchni.

produkt zastosowany UPS, dzięki czemu robot nie jest narażony na upadek z powierzchni w sytuacji nagłego braku zasilania. Ruch po powierzchni jest kontrolowany przez specjalny detektor żyroskopowy i system nawigacyjny.

Wszystko opiera się o inteligentny algorytm wykrywania krawędzi, a także logice planowania trasy sterowanej przez komputer pokładowy. Robot działa zarówno manualnie, jak i samoczynnie – decyzja należy do Ciebie.

Wyczyść szybę o dowolnym zarysie – w domu, w sklepie czy biurze! Polecamy w dobrej cenie! komplet posiada: Robot do mycia okien Hobot x 1 Pilot x 1 Zasilacz x 1 przewód zasilający x 1 Przedłużacz zasilający DC (4-merowy) x 1 Ściereczki czyszczące x 12 Pierścienie czyszczące x 4 Instrukcję stosowania x 1 Maksymalny rozmiar czyszczonego okna: 6 x 5 metrów

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Pozostałe do utrzymania czystości